Transport:

1. Wylicytowany mebel możecie Państwo odebrać osobiście w naszym magazynie , prosimy zabrać ze sobą koce do przełożenia mebla.
 
Odbiór osobisty możliwy w piątki w godzinach 14-19 oraz w soboty 9-14
 
2. Nasz transport: Wszystkie meble dostarczane są do Państwa naszym transportem, pakowane starannie przez naszych wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników. Wówczas termin dostawy wynosi od 3 do max. 21 dni od daty zaksięgowania przelewu na koncie. Czas dostawy jest zazwyczaj krótszy(10 dni), zależy jednak od regionu, w który ma być dostarczony mebel. Zbieramy bowiem ładunek mebli w danym kierunku i dopiero jedziemy w trasę. Zmniejsza to koszt transportu i zwiększa bezpieczeństwo
dostawy.
 
Meble są szczególnym towarem do transportu, stąd też czasem warto wykazać nieco cierpliwości i poczekać na dostawę kilka dni dłużej niż ryzykować uszkodzenie zakupionego mebla, co może mieć miejsce w przypadku przewoźnika mniej doświadczonego w tego rodzaju transporcie.
 
3. O dokładnym terminie dostawy powiadamy drogą telefoniczną i mailową dzień lub 2 dni przed dostawą, natomiast kierowca w dniu dostawy dzwoni z godzinnym wyprzedzeniem przed swoją wizytą. W tym czasie bardzo prosimy o zorganizowanie osoby do wniesienia mebelka.
 
4.Kierowca nie wnosi mebli i nie skręca ich u klienta.
 
Koszt transportu podawany na aukcjach i dotyczy jedynie terenu Polski.
1. Nie wycofuję złożonych ofert.
2. Nie odpowiadam na sms'y.
3. Wszystkie meble wysyłane są naszym transportem.
4. Paczka zostanie ubezpieczona na wartość towaru.
5. Nie wysyłam za pobraniem.
6. Szafy i łóżka przyjeżdżają do klienta rozkręcone i przywiezione
w częściach.
7. Cena za transport obejmuje zapakowanie przedmiotu oraz jego dowóz.
8.Kierowca nie wnosi mebli, nie skręca ich u klienta !!!!
Bardzo prosimy o przemyślane licytowanie.